Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
mazowieckie aktualnosci pl - Szkolenia z mediacji w II połowie 2016 roku (aktualizacja). Zapraszamy - Centrum arbitrażu i mediacji
Logo

 

Informujemy, iż 7 września br. o godz. 11.00 Centrum Mediacji Lewiatan organizuje wspólnie z Sądem Okręgowym w Warszawie Salon Mediacji Gospodarczej. Salon odbędzie się w budynku sądu gospodarczego przy ul. Czerniakowskiej 100 w Warszawie. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj:

http://konfederacjalewiatan.pl/kalendarium/2016/9/1/ii_salon_mediacji_gospodarczej_

Centrum Mediacji Lewiatan.png

Mazowieckie CAM (Centrum Mediacji Lewiatan) zaprasza na szkolenia w II połowie 2016 roku.

Centrum Mediacji Lewiatan.png

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze inauguracyjne spotkanie Salonu Mediacji Gospodarczej 11 maja br.  w godz. 11.00-13.00 do Sądu Okręgowego w Warszawie (Czerniakowska 100, Sala 475).

Centrum Mediacji Lewiatan.png

Od początku roku obowiązuje ustawa o zmianie niektórych ustaw w związku ze wspieraniem polubownych metod rozwiązywania sporów (Dz.U. z 2015 r. poz. 1595). Wprowadza ona wiele nowych rozwiązań zarówno do procedury cywilnej, jak i do innych przepisów. W artykule w Gazecie Prawnej z dnia 18 kwietnia br. Małgorzata Miszkin-Wojciechowska z Centrum Mediacji Lewiatan oraz Joanna Sauter-Kunach, dyrektor z Ministerstwa Rozwoju objaśniają obowiązki jakie ciążą na powodzie przed złożeniem pozwu do sądu.

2.png

 

Umowa handlowa, to podstawowy dokument w biznesie, który zabezpiecza interesy stron, a w razie konfliktu kieruje sprawę do odpowiedniego sądu. Jednak dzięki zawarciu w umowie klauzuli o polubownym rozwiązywaniu sporów, w celu znalezienia satysfakcjonującego dla stron wyjścia, zamiast do sądu można udać się do mediatora.

 

 

Centrum Mediacji Lewiatan.png

 

Prezes Centrum Mediacji Lewiatan mec. Roman Rewald zasiada w Jury Konkursu.

Ogólnopolski Konkurs Mistrzowie Mediacji jest przedsięwzięciem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland, organizowanym przy wsparciu Ministerstwa Sprawiedliwości, Centrum Mediacji Lewiatan, Krajowej Izby Radców Prawnych, Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Centrum Mediacji Partners Polska.

mediacjekon.jpg

Centrum Mediacji Lewiatan zaprasza na odpłatne 40-godz., kwalifikujące szkolenie na Mediatora w Sprawach Cywilnych.

Centrum Mediacji Lewiatan.png

Centrum Mediacji Lewiatan zaprasza 10 marca 2016 r. na odpłatne całodniowe seminarium pt. „Własność intelektualna i przemysłowa - szczególny rodzaj postępowań mediacyjnych w OHIM w Alicante oraz w WIPO w Genewie".

Centrum Mediacji Lewiatan.png

Ideą nowelizacji było przede wszystkim uzmysłowienie przedsiębiorcom, że te formy mogą być alternatywą dla procesu sądowego. Takie rozwiązanie umożliwia też zakończenie konfliktu w tańszy, szybszy i mniej sformalizowany sposób - twierdzą eksperci. - czytamy w artykule Gazety Prawnej. 

Sign up.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Projekt „Centra Arbitrażu i Mediacji - projekt pilotażowy” był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.