Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Aktualności - Centrum arbitrażu i mediacji
Logo

 

Małopolskie Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie zaprasza do udziału w konferencji pt. "Mediacja i Arbitraż jako nowoczesne metody rozwiązywania sporów w biznesie ", która odbędzie się 19 listopada 2015 roku w Browar Lubicz, ul. Lubicz 17 J, Kraków.

Szanowni Państwo,

W ramach obchodów Międzynarodowego Tygodnia Mediacji Małopolskie Centrum Arbitrażu i Mediacji organizuje dyżury, podczas których będą mogli Państwo spotkać się z mediatorami Centrum i omówić możliwość skorzystania z polubownych metod rozwiązywania sporów.

13.10.2015 r. (wtorek) godz. od 10 do 12 w Sądzie Okręgowym w Krakowie, ul. Przy Rondzie 7

14.10.2015 r. (środa) godz. od 10 do 15 w biurze CAM, ul. Floriańska 3

Zapraszamy!

Małopolskie Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie zaprasza do udziału w konferencji pt. "Jak rozwiązywać spory biznesowe - mediacja i arbitraż jako alternatywa dla drogi sądowej", która odbędzie się 15 października 2015 roku w Hotelu Polskim Pod Białym Orłem, ul.Pijarska 17, Kraków.

Małopolskie Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie zaprasza do udziału w konferencji „Mediacja i Arbitraż w biznesie”, która odbędzie się 25 czerwca 2015 roku w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, Rynek Główny 25.

Szanowni Państwo,

Małopolskie Centrum Arbitrażu i Mediacji serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Rozstrzyganie sporów gospodarczych poza sądem - mediacja”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 23 czerwca 2015 r. o godz. 9.00.

Szanowni Państwo,

Małopolskie Centrum Arbitrażu i Mediacji serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Mediacja jako pozasądowa metoda rozstrzygania sporów – szkolenie dla pracowników administracji publicznej”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 21 maja 2015 r. o godz. 9.00.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Projekt „Centra Arbitrażu i Mediacji - projekt pilotażowy” był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.